PROFİMAK HİZMETLER
Elektrikli Hidrolik Sistem

Proje ve mühendisliği tamamen PROFiMAK tarafından yapılan “EHS teknolojisi” ile donatılmış yeni nesil Elektrikli, Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Kasaları

Mevcut sistemlerde Hidrolik pompa çalışma enerjisini araç şanzımanından alırken, EHS teknolojisi ile elektrik enerjisinden almaktadır.  

EHS’in AVANTAJLARI

Akaryakıt tasarrufuElektrik enerjisinin kullanımı ile birlikte, PTO’nun çalışırken ihtiyaç duyduğu , yüksek devir motor gücüne gerek kalmaz. 
Çevreye katkısıDaha az kullanılan akaryakıtla orantılı olarak, çevreye salınan düşük Karbondioksik (CO2) oranı. Toplu yaşam alanlarına katkısıYüksek devir motor sesinin oluşturduğu gürültü kirliliğinin önüne geçilmesi. 
Zaman tasarrufuHidrolik sistemin, aracın hareketinden bağımsız çalışma avantajı ile çöp sıkıştırma işleminin araç hareket halinde dahi yapılabilmesi. 
Yedek parça tasarrufuPTO geçişlerini sağlayan araç aktarma organlarının az kullanılması ile daha uzun çalışma ömrü.
Düşük işletim giderleriHidrolik aksamda mevcut yağın sadece gerektiği durumlarda kullanılması ile daha uzun period yağ değişimi. 
Hibrid kullanımHidrolik sistemin aynı araç üzerinde, gerek Elektrik gerekse PTO ile uygulanabilir olması ile görev aksamalarına son.

Galeri & Dökümanlar
Hidrolik Sistem Yedek Parçaları

Araç üstü ekipmanları konusunda uzman kadroya sahip olan firmamız; çevre temizlik, inşaat, yol yapımı ve taşıma sektöründe ihtiyaç duyulan ekipmanların temininde, sizlere yüksek kaliteyi düşük maliyetlere sunma konusunda kararlıdır. 

Her marka ve model araç için özel uyarlanmış Hidrolik sistemleri ve yedek parçaları temininde;  geniş ürün yelpazesi ve zamanında teslimat ile ön plana çıkan firmamız, sizlerin güvenine layık olmak için çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.

KOZMAKSAN Bayiliğimiz ile Araç üstü ekipman ve mobil hidrolik üst yapı uygulamaları için; yavru şanzımanlar ( PTO ), ara şanzımanlar ( Split - Shaft PTO ), hidrolik dişli pompalar, pistonlu pompalar, kontrol valfleri ve buna bağlı yardımcı hidrolik ve pnomatik ekipmanları konusunda uluslararası marka olan Kozmaksan ürünleri, PROFİMAK güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.

Galeri & Dökümanlar
Green Machines

Firmamız Green Machines Firmasının Yetkili Servisi Olmuştur.

Galeri & Dökümanlar
Katı Atık Ayrıştırma Sistemleri

HAAS mobil ve sabit ekipmanlarını, özellikle; Primary Kırıcı, Darbeli Kırıcı ve Ayrıştırma Sistemlerini dünya pazarına sunmaktadır. Güvenilir Alman makine teknolojisini, gelen talepler doğrultusunda şekillendirip, projeden başlayarak anahtar teslimine kadar olan süreçte esas alınan prensip, “koşulsuz müşteri memnuniyeti” dir. Haas’ın başlıca ürünlerinden; Primary Kırıcı, eşsiz bir şaft sistemine sahiptir. Her milin devri atık türüne göre (biyo-kütle, yeşil ve ahşap) ayarlanabilir. Bu sayede, atıkların şafta sarması önlenmiş olur ki, bu da atık parçalamada çok büyük avantaj sağlar. Enerji tasarruf sistemi ile donatılan HAAS Primary Kırıcı, dört farklı parçalama programı ile çalışır. Bu sayede , % 25’e varan enerji tasarrufu sağlanmış olur. İsteğe bağlı üç farklı boyut/kapasite ile tasarlanan bu ürünler, Mobil ve Sabit Tesisler için uygulanabilir olup, yüksek performans ve etkili sonuçlar için Terra Select Kalbur Eleği ile birlikte kullanılabilir.

1. HAAS Primary Kırıcı (mobil veya sabit) daha düşük değerlerde çalısma imkanı, örneğin 2. Manyetik Ayırıcı
3. Ayrılan Metaller
4. Terra Select Kalburu (mobil veya sabit) 
5. Ayrıştırma Bölümü (çoğunlukla organik), örneğin 6. Ayrıştırılmış Büyük Boy Bölümü
 

TETRA SELECT"Performans ile güven oluşturma" prensibini benimseyen Terra Select için, makine / tesis operatörlerinin sunduğu görüş ve öneriler büyük önem taşır. Bu taleplere göre kendimizi şekillendirip müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla ile birlikte uzun soluklu ilişkiler oluşturmak temel gayemizdir. Ürün yelpazesi; T3-T8 Trommel Screens (Kalbur Elek), S5E ve S6E Lock-washer Screens (Mobil kilitli rondela ), W4, W6, W7 Aero-Separators ( Havalı ayırıcılar).

Geleceğimiz için atık işleme sistemleri

Galeri & Dökümanlar
İş Makineleri
Galeri & Dökümanlar
Asfalt Plenti
Galeri & Dökümanlar
Profimak Servis

Profimak Makina Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.


Telefon : +90 312 441 61 72 - 73
Faks     :  +90 312 441 61 76

Adres : Saray Mah. Saraykent Sanayi Bölgesi 53. Cadde No:15

06980  Kahramankazan - ANKARA  / TÜRKİYE

Web             :  www.profimak.com.tr

 E-posta       : info@profimak.com.tr

 E-posta       : servis@profimak.com.tr

 Servis Cep  : 0 530 168 11 15

Galeri & Dökümanlar
0312 441 61 72