PROFİMAK KURUMSAL
Hakkımızda

   Profimak 2012 yılında Ankara’da, Elektrikli araç üstü ekipman ve araç üretmek üzere kurulmuştur.

    Elektrikli sistem kiti üreterek, çöp araçlarında ses ve gürültü kirliliğini önlemiş ve bu araçları gecelerin kabusu olmaktan çıkarmıştır. Aynı zamanda  %20-%30 arasında yakıt tasarrufu ile, bakım onarım giderlerinde ve karbon kirliliği konularında ciddi azalmalar sağlamıştır.

   Üst yapılı araç üstü ekipmanlı süpürme araçlarında, üst ekipman motorunu tamamen alarak, üst yapıyı elektrik enerjisi ile çalışır hale getirmiştir. Firmamız %100 tasarruf sağlayan bu elektrikli sistem ile Türkiye'de bir ilki başarmıştır. Sistem şehirlerdeki yaşam kalitesini artırmak, karbon ve gürültü kirliliğini önlemek ile birlikte mekanik aksamlarda oluşan arızalarıda tamamen ortadan kaldırmıştır.

   Firmamız yurt dışı HBM NOBAS Greyderleri ile çoğu yurtdışı firmanın Türkiye mümessili olmakta birlikte, ikinci el iş makinaları konusundada Rosenstein Baumaschinen firmasının da Türkiye distribütörüdür.

   Firma kurucumuzun 25 yıllık iş deneyimi ile servis konusunda Türkiye ve Dünya'da ciddi marka haline gelmiş Elektrikli ve Motorlu araç ve ekipmanlara servis hizmeti vermektedir.

   Amacımız Türkiye’ de distribütörlüğünü ve yetkili servisliğini yapmakta olduğumuz markalarla sizlere en iyi hizmeti, dinamik bir ekip çalışması ile kaliteli ve zamanında %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak tedarik edip, karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli işbirlikleri oluşturmaktır.

PROFİMAK MEDYADA
Basın
Gürültü yapmayan elektrikli çöp kamyonu, vakumlu yol süpürme aracı ARÜSDER’de Araçüstü ekipman sektörünün ihtiyaçlarının karşılanması ve hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayacak, Araçüstü Ekipman Fuarı (ARÜSDER) kapılarını açtı. 30 Mayıs-02 Haziran 2012 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul’da düzenlenecek fuarda çevreci ve tasarruflu belediye hizmet araçları ön plana çıkıyor. Türkiye’de ilk defa üretilen “Elektrikli Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Kasas
Türkiye'de ilk defa üretilen "Elektrikli Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Kasası" fuarın ilgi çeken ürünleri arasındaydı. Çöp toplarken ses çıkarmayan araç, temizlik yaparken vatandaşın huzurunu da düşünen belediyelerin tercihi haline gelecek. SON DEVİR Araçüstü ekipman sektörünün ihtiyaçlarının karşılanması ve hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayacak, Araçüstü Ekipman Fuarı (ARÜSDER) kapılarını açtı. 30 Mayıs-02 Haziran 2012 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul'da düzenlenecek fua
İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde 30 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında düzenlenen 2. Araçüstü Ekipman Üreticileri Fuarı, sektör bileşenlerini ikinci kez buluşturdu. ARÜSDER Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Fırat Türkiye üst yapı sektörünün, Avrupa ve Asya’nın üretim üssü haline geleceğini söyledi. Araçüstü ekipman sektörüne yönelik uluslararası alanda gerçekleşen 2. Araçüstü Ekipman Üreticileri Fuarı, CNR Expo Fuar Merkezi’nde 30 Mayıs tarihinde kapılarını ziyaretçilere açtı. Araçüstü e
0312 441 61 72